Automazgātuve AutoRelax

0 0 atsauksmes

Ziņot Par Pārkāpumu

Description

Ulbrokas iela 1a
Rīga, LV-1021
Latvija

Darbalaiks

PIRMD.: 08:00–21:00
OTRD.: 08:00–21:00
TREŠD.: 08:00–21:00
CETURTD.: 08:00–21:00
PIEKTD.: 08:00–21:00
SESTD.: 09:00–21:00
SVĒTD.: 09:00–21:00

Virsbūves mazgāšana ar rokām tiek uzskatīta par vienu no drošākajiem automašīnas virsbūves mazgāšanas veidiem. Profesionālā ķīmija un darbinieku pieredze ļauj sasniegt nevainojamu rezultātu, bez riska saskrāpēt automašīnas virsbūvi.

Mazgāšanā ar rokām ietver vairākus secīgus procesus, kas nodrošina netīrumu pilnīgu nomazgāšanu no automašīnas virsbūves. Netīrumi sākumā tiek apstrādāti ar ķīmiju, kura tiek sajaukta ar ūdeni, proporcijā, kas pasargā automašīnas virsbūvi no agresīvas ķīmijas koncentrāta. Kad visi netīrumi ir nomazgāti, automašīnas virsbūvei tiek uzklāts profesionāls auto šampūns, kurš darbojas kā lubrikants, lai mazgāšanas procesā nesaskrāpētu virsbūvi. Virsbūves mazgāšanā tiek pielietotas mīkstās sukas un mazgāšanas cimdi, kā arī otiņas lai iztīrītu restes, emblēmas un citas eksterjera detaļas.

Pēc virsbūves un disku mazgāšanas automašīnas virsbūvi rūpīgi noskalo, kā arī nomazgā durvju un bagāžnieka ailes. Kad automašīnas virsbūve tiek pilnībā noskalota, pēc klienta izvēles tiek uzklāts žāvēšanas vai Nano vasks, kā arī tiek piedāvāti speciālie hidrofobie un aizsargpārklājumi, kuri nodrošina tīrāku virsbūvi, spilgtāku krāsu un kuriem piemīt ūdens atgrūšanas spējas.

AUTOMAŠĪNU MAZGĀŠANA UN DETEILINGS – Specializēti pakalpojumi automašīnas manuālai mazgāšanai un ķīmiskai tīrīšanai, profesionāla 3 pakāpju pulēšana un keramikas pārklājums;

EKSTRA UN ĪPAŠI NETĪRA SALONA TĪRĪŠANA
Ja automašīnas salons ir īpaši netīrs, tad parastā salona tīrīšana nespēj sniegt vēlamo rezultātu, šajā gadījumā klientam tiek piedāvāta opcija – rūpīgā salona tīrīšana, kura iekļauj iepriekšminēto darbību salona tīrīšana bet paredz arī grīdasseguma mazgāšanu, auduma sēdekļu mazgāšana vai žāvēšana pēc nepieciešamības, kā arī citus papildus darbus lai sasniegtu izcilu rezultātu.

SĒDEKĻU MAZGĀŠANA UN ŽĀVĒŠANA
Ja salona stāvoklis ir apmierinošs bet ir nepieciešamas nomazgāt tikai sēdekļus, lai noņemtu traipus vai citus netīrumus tad mums ir tāda opcija nomazgāt sēdekļus vai tikai vienu sēdekļi, ka arī nožāvēt tos.

Lai cik uzmanīgi auto īpašnieki neizturētos pret sava transportlīdzekļa interjeru, nevar izvairīties no pamatīgas un profesionālas tīrīšanas nepieciešamības.

Vasarā automašīnā iekļūst daudz putekļu, bet ziemā reaģenti un smilts atstāj uz paklājiem un interjera savas pēdas. Drēgni laika apstākļi un mitrs klimats kopumā veicina traipu parādīšanos uz plastmasas elementiem, griestiem un sēdekļiem salonā. Atrisināt šo problēmu palīdzēs rūpīga interjera ķīmiskā tīrīšana.

Mūsu uzņēmums īsteno automašīnas interjera uzkopšanu visaugstākajā līmenī. Mēs ar vislielāko rūpību attiecamies pret detaļām, kurām lielākajā daļā citu auto mazgātavu vienkārši nepievērš uzmanību.

Pilnam salona deteilingam nepieciešams noteikt netīrumu pakāpi un tipu, tad tiek izvēlēti vispiemērotākie speciālie līdzekļi tīrīšanai, visbeidzot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu, tiek piemeklēts arī vispiemērotākais tīrīšanas aprīkojums.

Tālāk speciālisti sāk attīrīt interjeru ne tikai no netīrumiem, bet arī no nevēlamiem aromātiem (ja automašīna tiek pārdota – tās vērtība tādā veidā var nozīmīgi paaugstināties).

Lai nodrošinātu virsmas aizsardzību, pēc kvalitatīvas salona ķīmiskās tīrīšanas tiek izmantoti īpaši aizsardzības līdzekļi, kuriem ir netīrumu un putekļus atgrūdošas īpašības.

Labi uzturēts auto izskats sagādā prieku lielākajai daļai autoīpašnieku. Mēs tiecamies saglabāt jaunas mašīnas efektu, cik ilgi vien tas ir iespējams.

Šobrīd visizplatītākais un efektīvākais veids, kā saglabāt virsmu, ir keramiskie pārklājumi. Keramiskais pārklājums ir viens no visefektīvākajiem aizsardzības līdzekļiem no skābā lietus, putnu ekskrementiem, pielipušiem kukaiņiem un šķembu skrāpējumiem.

Virsbūves apstrādei tiek izmantoti kā sintētiskie, tā arī naturālie vaski. Vaski neizšķīst ūdenī, nereaģē ar skābēm un sārmiem.

Šo īpašību dēļ vasks tiek tradicionāli izmantots, lai apstrādātu virsbūvi ar mērķi uzlabot izskatu un aizsardzību pret ārējās vides ietekmi. Kad virsma tiek pārklāta ar vasku, vaska daļiņas uzkarst, izkausē un iekļūst mikroplaisās uz virsbūves. Rezultātā virsma tiek izlīdzināta. No gludās virsmas atspoguļojas saules stari neizkliedējoties, tādējādi radot “spoguļa spīduma” efektu

Vasks veido uz virsbūves hidrofobu plēvi, kas atgrūž ūdeni. Tā kā vasku neietekmē sārmi un skābes, tas pasargā virsbūvi no ķīmiskām vielām, kā arī no vairākām dabiskas izcelsmes vielām, piemēram, sveķiem no skuju kokiem.

No virsmas, kas pārklāta ar vasku, ir viegli nomazgāt sveķus, un netiks atstatas pēdas. Cita veida piesārņojumu likvidēšana arī prasa mazāku piepūli, kas netieši aizsargā virsbūvi no mehāniskiem bojājumiem, mazgāšanas laikā.

Auto Detailings – Augstākās Kvalitātes Serviss

Detailing Pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi:

 • auto detailing
 • auto virsbūves pulēšana
 • auto salona ķīmiska tīrīšana
 • auto lukturu pulēšana
 • buktes likvidēšana bez krāsošanas
 • ādas remonts un krāsošana
 • aizsarg un krāsas plēves līmēšanā
 • auto virsbūves mazgāšana

Auto detailing, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē „detalizēts”, – rūpīgas revīzijas un automobiļa apstrādes process no ārpuses un tā iekšpusē, kas sevī ietver tā tīrīšanu, elementu nepieciešamo korekciju un turpmāko darba rezultātu aizsardzību. Katrs centimetrs un katra detaļa tiks pilnveidota, un auto izskatīsies kā jauns, neskatoties uz izlaiduma gadu.

Auto detailings dalās uz divām kategorijām – eksterjera detailings (ārējās apdares apkope) un interjera detailings (iekšējās apdares apkope), pateicoties abām „procedūrām”, jūs viegli sagatavosiet automobili pārdošanai vai izstādei, kā arī aizsargāsiet automašīnu no priekšlaicīgas novecošanas pirms tā konservācijas.

Eksterjera detailings

Eksterjera detailings– tā ir ārējā izskata apkope, aizsardzība un atjaunošana ar profesionālo un augstākās kvalitātes materiālu un instrumentu izmantošanu.

Eksterjera detailings ietver sevī:

 • rūpīgu automašīnas mazgāšanu kā ar rokām, tā arī bez kontakta, kuras procesā tiks attīrīta ne tikai virsbūve, bet arī grūti sasniedzamās vietas, jo tieši no detaļām tiek izveidots jūsu automobiļa autoratīvais ārējais izskats.
 • virsbūves profesionālās pulēšanas veidu daudzumu, tajā skaitā lukturu pulēšana, aizsargpulēšana un abrazīvā pulēšana, pulēšana ar šķidro stiklu, atjaunojošā un keramiskā pulēšana,
 • auto tiek pārklāts ar aizsargplēvi vai speciālo augsto tehnoloģiju gēlu, pateicoties kuriem putekļi un netīrumi neturēsies pie jūsu automobiļa virsbūves.

Interjera detailings

Interjera detailings – tā nav vienkārši iekšējās apdares apkope un tīrīšana, bet gan visaptverošas rūpes par katru jūsu auto detaļu, sākot ar sēdekļiem un beidzot ar nišu, paredzētu rezerves riepai.

Interjera detailings ietver sevī:

 • salona apkopi un ķīmisko tīrīšanu, iekļaujot bagāžnieka, motora nodalījuma un dzinēja tīrīšanu
 • tādu aizsargpārklājumu uzklāšana, kā pastas, vaski, nanoaizsardzība uz automašīnas noteiktiem elementiem.

Mūsdienās šis termins nozīmē sarežģītu augstu tehnoloģiju darbību kompleksu, tostarp:

 • Profesionālo krāsojuma pulēšanu ar maksimālu tā biezuma saglabāšanu;
 • Transportlīdzekļa aizsardzību pret nelabvēlīgiem vides faktoriem.
 • Gala rezultātā jūs saņemsiet ne tikai spīdīgu automobili, bet arī lielu estētisku gandarījumu un baudu no lieliska rezultāta.

X10 auto detailing centra – profesionālās autoestētikas studijas pakalpojumu izmantošana palīdzēs Jums saglabāt Jūsu automobiļa sākotnējo skaistumu. Mēs garantējam:

 • individuālo pieeju
 • jaunāko tehnoloģiju izmantošanu
 • profesionālās prasmes
 • uzmanību detaļām.

Pēc liela līdzekļu, kas paredzēti automobiļa aizsardzībai un kopšanai, skaita testēšanas, mēs piedāvāsim Jums labākos risinājumus. Ekskluzīvu tehnoloģiju izmantošana ļaus Jums pārvērst savu automobili mākslas darbā, nodrošinot unikālu izskatu, perfektu spīdumu un aizsardzību.

Pulēšana

 • Aizsardzības pulēšana
 • Atjaunojoša pulēšana
 • Pulēšanas klase LUX
 • Krāsas defektu korekcija (putekļi, oranža, shagreen)
 • Pulēšanas defektu (atspīdums, virpuļvannas, riski, apļi) labošana
 • Krāsu pārklājuma aizsardzība: Ceramic Pro Light, Ceramic Pro 9H
 • Lukturu pulēšana

Aizsardzība

Automobiļa virsbūves aizsargājošā pulēšana tiek lietota virsbūves krāsas seguma bojājumu profilaksei.

Atjaunošana

Atjaunojošā automobiļa pulēšana tiek lietota krāsas seguma daļējai vai pilnai īpašību atjaunošanai. Tādēļ šī pulēšana var būt divu veidu:

 • mīksti-atjaunojošā automobiļa pulēšana
 • abrazīvi-atjaunojošā automobiļa pulēšana

Mēģināsim saprast, kādēļ ir vajadzīga automobiļa virsbūves pulēšana, kādai pulēšanai dot priekšroku? Pulēšanas veida izvēli nosaka galamērķis – lakaskrasotā seguma aizsardzība vai atjaunošana. Krāsa aizsargā virsbūves virsmas lielu daļu no korozijas procesa. Bet lakaskrāsots segums diezgan viegli pārklājas ar mikroplaisām un redzamiem defektiem. Caur šiem nelielajiem defektiem zem krāsas kārtas nonāk agresīvas vielas, kuras sāk no ārpuses nemanāmu korozijas procesu. Kad autoīpašnieks pamana defektu, viņam ir jātērē daudz līdzekļu korozijas procesa apstādināšanai un lakaskrāsota seguma atjaunošanai. Tātad, automobiļa pulēšana ir nepieciešama virsbūves korozijas profilaksei.

Lukturu pulēšanas priekšrocības:

 • atjauno optikas caurspīdīgumu
 • palielina pasīvo drošību
 • ir ieteicams aizsargāt lukturus ar anti-grants plēvi, lai novērstu tālāko nodilumu

Lukturu teicamais stāvoklis, to spilgtums un tīrība ir galvenais, kas izveido automobiļa estētisko izskatu un sniedz ceļu satiksmes drošību. Auto, kas ir ekspluatēšanā, reti var palielīties ar kristāla skaidriem lukturiem. Ārējā ietekme pārvērš gludu virsmu par virsmu ar skrāpējumiem un šķelšanos.

Pulēšana lukturiem palīdz atbrīvoties no skrāpējumiem un šķelšanās. Tā novērš skrāpējumu un šķelšanās gadījumu pieaugumu, kas var novest pie nepieciešamības veikt remontu vai nomainīt detaļas.

Auto optika palīdz atgūt sākotnējo izskatu. Mūsdienīga automobiļu optika drošības nolūkos tiek veikta ar izturīgu polikarbonātu, kam ir augstas izturības ārējais slānis. Tās uzņem visus mehāniskos bojājumus: – smiltis, grants, u.c, kas pamazām nolietojas, un nodilst. Kamēr aizsargslānis nav nodilis, to var pakļaut pulēšanai. Pie atkārtotas un turpmākās atjaunošanas aizsargslānis samazinās, tāpēc pēc priekšējo lukturu pulēšanas iesakām aizsargāt lukturs ar Ceramic Pro Kavaca Ceramic COATED poliuretāna anti-grants plēvi. (XPEL, LLUMAR, Suntek, STEK, Hexis, 3M, Premium Shield,)

Salona ķīmiskās tīrīšanas priekšrocības:

 • likvidē traipus un putekļus
 • atsvaidzina interjera materiālu krāsu
 • krasi samazina baktēriju skaitu
 • novērš salona apdares materiālu priekšlaicīgu
 • nodilumu
 • neizraisa alerģiju

Ķīmiskā tīrīšana ir viens no pakalpojumiem, kuru daudzi cilvēki pieprasa tikai tad, kad salons ir maksimāli piesārņots. Tomēr šo procedūru vajadzētu veikt, negaidot ārkārtas gadījumus.

Regulāra tīrīšana un mazgāšana ievērojami samazinās patogēno mikrobu skaitu, kas izraisa dažādas slimības – sākot no pārtikas saindēšanās līdz pat pneimonijai un toksiskam šokam.

Tie nokļūst jūsu auto no kurpju zolēm un virsdrēbēm un aktīvi vairojas, it īpaši rudenī un ziemā. Lai pasargātu sevi un savus pasažierus, ieteicams veikt ķīmisko tīrīšanu reizi 3-4 mēnešos.

Stiklu tonēšanas priekšrocības:

 • acu aizsardzība no saules stariem dienā un lukturu gaismas no citiem automobiļiem naktī
 • auto stiklu izturības palielināšana
 • salona komforta vides izveidošana

Stiklu tonēšana ir sena un labi zināma procedūra, kas ļauj ne tikai uzlabot auto izskatu, bet arī neprovocēt vērtslietu zādzību no salona. Svarīgs arguments par labu tonēšanai ir arī iekšējās apdares profilakse no saules gaismas negatīvās ietekmes.

Ir divu veidu tonēšana: pakāpeniski izejoša no prakses pulēšanas metode un mūsdienīgāka, kas neprasa stiklu demontēšanu, – ar tonēšanas plēvi. Pēc ekspertu domām, tādējādi mainās stikla rezonanses frekvence, kas aizsargā pret noklausīšanos no ārpuses.

PAKALPOJUMI

Automazgātava Premium

Aizsardzība automašīnas virsbūvei ar aizsargsegumu Ceramic Pro

Pulēšana

Lukturu pulēšana

Interjera aizsardzība

Salona ķīmiskā tīrīšana

Kondicionēšanas sistēmas antibakteriālā apstrāde

Salona ozona apstrāde

Profesionālā vējstikla apstrāde (anti-lietus)

Iespiedumu likvidēšana bez krāsošanas

Stiklu tonēšana

Anti-grants segums

Ādas remonts un atjaunošana

Motora nodalījuma detailing

Disku aizsardzība ar Ceramic Pro pārklājumu

Virsbūves mazgāšana ar rokām tiek uzskatīta par vienu no drošākajiem automašīnas virsbūves mazgāšanas veidiem. Profesionālā ķīmija un darbinieku pieredze ļauj sasniegt nevainojamu rezultātu, bez riska saskrāpēt automašīnas virsbūvi.

Mazgāšanā ar rokām ietver vairākus secīgus procesus, kas nodrošina netīrumu pilnīgu nomazgāšanu no automašīnas virsbūves. Netīrumi sākumā tiek apstrādāti ar ķīmiju, kura tiek sajaukta ar ūdeni, proporcijā, kas pasargā automašīnas virsbūvi no agresīvas ķīmijas koncentrāta. Kad visi netīrumi ir nomazgāti, automašīnas virsbūvei tiek uzklāts profesionāls auto šampūns, kurš darbojas kā lubrikants, lai mazgāšanas procesā nesaskrāpētu virsbūvi. Virsbūves mazgāšanā tiek pielietotas mīkstās sukas un mazgāšanas cimdi, kā arī otiņas lai iztīrītu restes, emblēmas un citas eksterjera detaļas.

Pēc virsbūves un disku mazgāšanas automašīnas virsbūvi rūpīgi noskalo, kā arī nomazgā durvju un bagāžnieka ailes. Kad automašīnas virsbūve tiek pilnībā noskalota, pēc klienta izvēles tiek uzklāts žāvēšanas vai Nano vasks, kā arī tiek piedāvāti speciālie hidrofobie un aizsargpārklājumi, kuri nodrošina tīrāku virsbūvi, spilgtāku krāsu un kuriem piemīt ūdens atgrūšanas spējas.

AUTOMAŠĪNU MAZGĀŠANA UN DETEILINGS – Specializēti pakalpojumi automašīnas manuālai mazgāšanai un ķīmiskai tīrīšanai, profesionāla 3 pakāpju pulēšana un keramikas pārklājums;

EKSTRA UN ĪPAŠI NETĪRA SALONA TĪRĪŠANA
Ja automašīnas salons ir īpaši netīrs, tad parastā salona tīrīšana nespēj sniegt vēlamo rezultātu, šajā gadījumā klientam tiek piedāvāta opcija – rūpīgā salona tīrīšana, kura iekļauj iepriekšminēto darbību salona tīrīšana bet paredz arī grīdasseguma mazgāšanu, auduma sēdekļu mazgāšana vai žāvēšana pēc nepieciešamības, kā arī citus papildus darbus lai sasniegtu izcilu rezultātu.

SĒDEKĻU MAZGĀŠANA UN ŽĀVĒŠANA
Ja salona stāvoklis ir apmierinošs bet ir nepieciešamas nomazgāt tikai sēdekļus, lai noņemtu traipus vai citus netīrumus tad mums ir tāda opcija nomazgāt sēdekļus vai tikai vienu sēdekļi, ka arī nožāvēt tos.

Lai cik uzmanīgi auto īpašnieki neizturētos pret sava transportlīdzekļa interjeru, nevar izvairīties no pamatīgas un profesionālas tīrīšanas nepieciešamības.

Vasarā automašīnā iekļūst daudz putekļu, bet ziemā reaģenti un smilts atstāj uz paklājiem un interjera savas pēdas. Drēgni laika apstākļi un mitrs klimats kopumā veicina traipu parādīšanos uz plastmasas elementiem, griestiem un sēdekļiem salonā. Atrisināt šo problēmu palīdzēs rūpīga interjera ķīmiskā tīrīšana.

Mūsu uzņēmums īsteno automašīnas interjera uzkopšanu visaugstākajā līmenī. Mēs ar vislielāko rūpību attiecamies pret detaļām, kurām lielākajā daļā citu auto mazgātavu vienkārši nepievērš uzmanību.

Pilnam salona deteilingam nepieciešams noteikt netīrumu pakāpi un tipu, tad tiek izvēlēti vispiemērotākie speciālie līdzekļi tīrīšanai, visbeidzot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu, tiek piemeklēts arī vispiemērotākais tīrīšanas aprīkojums.

Tālāk speciālisti sāk attīrīt interjeru ne tikai no netīrumiem, bet arī no nevēlamiem aromātiem (ja automašīna tiek pārdota – tās vērtība tādā veidā var nozīmīgi paaugstināties).

Lai nodrošinātu virsmas aizsardzību, pēc kvalitatīvas salona ķīmiskās tīrīšanas tiek izmantoti īpaši aizsardzības līdzekļi, kuriem ir netīrumu un putekļus atgrūdošas īpašības.

Labi uzturēts auto izskats sagādā prieku lielākajai daļai autoīpašnieku. Mēs tiecamies saglabāt jaunas mašīnas efektu, cik ilgi vien tas ir iespējams.

Šobrīd visizplatītākais un efektīvākais veids, kā saglabāt virsmu, ir keramiskie pārklājumi. Keramiskais pārklājums ir viens no visefektīvākajiem aizsardzības līdzekļiem no skābā lietus, putnu ekskrementiem, pielipušiem kukaiņiem un šķembu skrāpējumiem.

Virsbūves apstrādei tiek izmantoti kā sintētiskie, tā arī naturālie vaski. Vaski neizšķīst ūdenī, nereaģē ar skābēm un sārmiem.

Šo īpašību dēļ vasks tiek tradicionāli izmantots, lai apstrādātu virsbūvi ar mērķi uzlabot izskatu un aizsardzību pret ārējās vides ietekmi. Kad virsma tiek pārklāta ar vasku, vaska daļiņas uzkarst, izkausē un iekļūst mikroplaisās uz virsbūves. Rezultātā virsma tiek izlīdzināta. No gludās virsmas atspoguļojas saules stari neizkliedējoties, tādējādi radot “spoguļa spīduma” efektu

Vasks veido uz virsbūves hidrofobu plēvi, kas atgrūž ūdeni. Tā kā vasku neietekmē sārmi un skābes, tas pasargā virsbūvi no ķīmiskām vielām, kā arī no vairākām dabiskas izcelsmes vielām, piemēram, sveķiem no skuju kokiem.

No virsmas, kas pārklāta ar vasku, ir viegli nomazgāt sveķus, un netiks atstatas pēdas. Cita veida piesārņojumu likvidēšana arī prasa mazāku piepūli, kas netieši aizsargā virsbūvi no mehāniskiem bojājumiem, mazgāšanas laikā.

Kontaktinformācija

 • +371 20 065 654

Adrese

Ulbrokas iela 1a
Rīga, LV-1021
Latvija

Location

Automazgātuve AutoRelax 0 reviews

Login to Write Your Review

There are no reviews yet.

Kategorijas

 • No categories