Report Abuse

Contacts

Address
Latvija

Description

Darba apģērbs un apavi Rīga/Latvija +371 27255552

 • PREČU KATALOGS
  • Darba cimdi
  • Darba apavi
  • Darba apģērbs
  • Aizsargapģērbs
  • Acu un sejas aizsarglīdzekļi
  • Elpošanas aizsarglīdzekļi
  • Dzirdes aizsarglīdzekļi
  • Galvas aizsarglīdzekļi
  • Pretkritiena aizsarglīdzekļi
  • Ādas tīrīšanas un kopšanas līdzekļi
  • Norobežojumi un signāllampas
  • Naži un slaideri
  • Tenti

Darba apģērba nozīme

Kad jūs izvēlaties savam biznesam piemērotu darba apģērbu, ir jāņem vērā daudzi faktori. Papildus komfortam, jums jāņem vērā arī darba apģērba drošības aspekti un jāpārliecinās, ka izvēlaties augstas kvalitātes produktus.

Vēlamies painformēt par ieguvumiem no ieguldījumiem kvalitatīvā darba apģērbā un kāpēc tas ir svarīgi.

 • Kvalitatīvs darba apģērbs garantē drošību

Kā darba devējam jums jāievēro stingras veselības un drošības vadlīnijas. Jūsu darbinieku drošībai jābūt ārkārtīgi svarīgai. Šeit talkā nāk kvalitatīvs darba apģērbs.

Drošības zābaki ir lielisks piemērs. Ja jūsu darbiniekiem ir jāvalkā drošības zābaki, ir svarīgi pārliecināties, vai tie ir izgatavoti uz īpaši augstiem standartiem. Ja jūs ieguldītu sliktas kvalitātes zābakos, tie nepiedāvātu tādu pašu aizsardzības līmeni kā augstākas kvalitātes zābaki, un tie arī nodils daudz ātrāk. Tas apdraudētu zābaku drošības aspektu, padarot tos nelietojamus.

Jūs arī vēlēsities pārliecināties, vai visi darba apģērbi, kurus jūs pērkat, ir marķēti ar CE. Tas nozīmē, ka tie ir izveidoti saskaņā ar veselības un drošības noteikumiem.

 • Jūs ietaupīsit naudu ilgtermiņā

 

Ja jūsu darbinieku drošība nav pietiekams iemesls ieguldīt augstas kvalitātes darba apģērbā, iespējams, jūs pārliecinās iespēja ietauit izmaksas. Pērkot nekvalitatīvu darba apģērbu, tas ātri nolietosies. Tas nozīmē, ka jums tas būs jjāiegādājas ļoti bieži.

 

No otras puses, ieguldījumi augstas kvalitātes darba apģērbā nodrošina, ka tas tiks lietots ilgu laiku, pirms tas būs jāmaina. Tātad, lai arī sākotnēji izmaksas var būt augstākas, kvalitatīvs darba apģērbs ilgtermiņā faktiski var ietaupīt Jūsu uzņēmuma līdzekļus.

 

 • Tas atspoguļo jūsu uzņēmuma tēlu

Neaizmirstiet, ka izvēlētais darba apģērbs ir jūsu zīmola attēlojums. Tātad, ja jūs pērkat tikai nekvalitatīvu, lētu darba apģērbu, jūs galvenokārt parādāt klientiem, ka Jūs pārāk neinteresē kvalitāte.

 

Ja vēlaties nodrošināt pareizu iespaidu, ieteicams investēt augstas kvalitātes darba apģērbā. Neatkarīgi no tā, vai jūs pērkat cimdus, drošības zābakus vai žaketes un bikses, tie noteikti pārstāv Jūsu brendu.

 

Protams, Jūs arī vēlēsities nodrošināt, lai darba apģērbs būtu ērti un praktiski valkājams. Tāpēc, izvēloties pareizo apģērbu, veltiet laiku tam, lai nodrošinātu, ka nauda tiek tērēta pareizi. Neaizmirstiet pievērst uzmanību arī krāsu shēmai, jo jums būs nepieciešams, lai jūsu darba apģērbs atbilstu jūsu zīmola krāsai.

 

 

Iepriekš minētie ir tikai daži no ieguvumiem, iegādājoties augstas kvalitātes darba apģērbu. Kā redzat, ir jāņem vērā daudz lietu, un tas ir svarīgāks nekā jūs varētu domāt, kurā darba apģērbā jūs investējat. Tātad, veltiet laiku, un pirms iepērciet visu un visu pārējo, pārliecinieties, ka Jūs iegustat maksimālu kvalitāti par izdevīgākajām izmaksām,

Mēs varam Jums nodrošināt konsultāciju par pareizāko darba apģērbu un IAL iegādi.

Katrai ražošanas, būvniecības vai pakalpojumu sniegšanas nozarei ir sava specifika, kas pilnīgi dabiski nosaka prasības darba apģērbam. Vai tā būtu pārtikas ražošana, rūpniecība, auto apkope, loģistika, metināšana, veselības aprūpe, dažnedažāda veida celtniecības un bīstamie darbi, arī tirdzniecība vai HoReCa vide – visur ir nepieciešams specializēts un piemērots darba apģērbs.

Turklāt, darba apģērbs mūsdienās kalpo ne tikai aizsardzībai un funkcionalitātei. Tas nozīmē arī ērtumu, praktiskumu un lielā mērā arī individuālu dizainu, kas piešķir apģērbam nelielu devu emocionalitātes. Darbinieku komfortu, labsajūtu un pat patriotismu palielina darba apģērbi ar kompānijas krāsām un logotipu.

Kvalitatīvi Specializēts darba apģērbs produkti.

Specializēti darba apģērbi īpaši bīstamam darbam.  Apģērbs stikla rūpniecībai, transportēšanai un montēšanai, metālapstrādes rūpniecībai.
Apģērbs pret iegriešanu. Metinātāju darba apģērbs. Apģērbs pret karstumu. Antistatisks darba apģērbs. Ķīmiski izturīgi apģērbi.

Kura kolekcija ir piemērotākā?

Viennozīmīgi, pats galvenais faktors darba apģērba piemērotībai ir pareizais izmērs. Tas darbiniekam ļauj justies maksimāli ērti un savus darba pienākumus veikt kvalitatīvi. Par cik ķermeņa uzbūve katram no mums ir atšķirīga, mēs piedāvājam dažāda piegriezuma un garuma bikses, kā arī atšķirīgas kakla formas t-krekliem. Arī polo krekliņiem ir dažādas variācijas, kur iespējams izvēlēties apkaklītes formu un apdari. Tādējādi, jebkurš darba komandas loceklis vienmēr jutīsies “savā elementā”, jo būs izvēlējies savai gaumei un stilam nepieciešamo variantu. Mūsu mājas lapā atrodama arī informācija par dažādu ražotāju izmēru standartiem.

Atkarībā no darba vides, var izvēlēties plānos darba apģērbus, siltinātus vai pret lietus apģērbus. Starp darba apģērbiem atrodami arī kombinezoni, jakas, priekšauti, zābaki, kurpes, sandales, sportiska stila aizsargapavi, vestes, šorti, cepures, termoveļa, respiratori, aizsargbrilles un citi aksesuāri. Zinot savas konkrētās vajadzības, jebkurš sev izveidos nepieciešamo darba apģērba komplektu, ko iespējams papildināt ar nepieciešamajiem aksesuāriem. Pat jūsu darba jaka var tikt izvēlēta pēc dažādiem kritērijiem – vai nu jaka būs gaismu atstarojoša un īpaši redzamās krāsās, ar pārklājumu, ūdens un vēja necaurlaidīga vai siltināta.

Darba apģērbi sievietēm

Mūsdienās ir diezgan naivi cerēt, ka sieviete piekritīs strādāt apģērbā, kas viņu pārvērš par vīrieti vai robotu. Tādēļ dizaineri nemitīgi gādā, lai arī sievietēm viņu darba apģērbi būtu komfortabli un radītu papildu prieku. Sievietēm ir pieejamas dažādu krāsu un modeļu jakas un bikses ar dažādām funkcijām gan vasaras gan ziemas sezonai, kā arī pretlietus jakas, bikses un šorti. Dažiem modeļiem ir vairāk kabatu un speciālas papildus detaļas, atkarībā no darāmā darba specifikas.

Plašs darba apģērbu piedāvājums ir iekštelpās strādājošajām sievietēm. Šajā apģērbu kategorijā ir iespējama gan plaša krāsu un modeļu daudzveidība, gan dažādi izmēri un materiāli. Veicot rūpīgu izvēli, mūsu interneta veikalā jūs savai gaumei atradīsiet atbilstošāko darba apģērbu.

Kā es varu atrast atbilstošāko darba apģērbu?

Sev piemērotāko darba apģērbu katrs pasūtītājs var sev atrast mūsu uzņēmuma interneta veikalā, kur visas preces ir loģiski sakārtotas kategorijās. Mūsu interneta veikala informācija liecina, ka viss mūsu piedāvājums ir sadalīts četrās galvenajās grupās ar atsevišķu sadaļu par apģērbu apdruku un logo izšūšanu. Darba apģērbu sadaļā ievietotas jakas, kombinezoni, bikses, šorti, T-krekli un Polo krekli, apakšveļa, galvassegas, vestes, aksesuāri un gatavie komplekti. Protams, jums ir iespēja izvēlēties opciju “rādīt visu” un meklēt visā katalogā. Kad jums ir izvēlēta konkrēta prece, jūs varat klikšķināt uz opcijas “izmērs” un mūsu sistēma parādīs, kāds izmērs tieši konkrētajā laikā ir pieejams mūsu veikalā. Zem preces nosaukuma vienmēr redzama preces tābrīža cena.

Darba apavi

Jebkurš apmeklētājs pamanīs, ka mūsu interneta veikalā ir ļoti plašs darba apavu piedāvājums. Tie ir gan moderna dizaina zābaki un puszābaki, gan sportiska stila apavi. Starp specializētajiem zābakiem atrodami īpaši anti-elektrostatiskie un pretiezāģēšanas zābaki, apavi metinātājiem un siltinātie zābaki ziemas sezonai, dažādu modeļu un ražotāju ādas kurpes un sandales darbam. Mēs saviem klientiem piedāvājam piecas darba apavu kategorijas.

Darba cimdi

Cimdu sadaļu veido kategorijas, kurās pircējs atradīs cimdus ar dažādiem pārklājumiem un izgatavotus no dažādiem materiāliem – ādas, tekstila, gumijas vai PVC. Pieejami arī cimdi ziemas sezonai un speciālās aizsardzības cimdi.

Darba aizsarglīdzekļi

Aizsarglīdzekļu piedāvājums sadalīts atsevišķās grupās, kur galvas aizsardzībai atrodamas ķiveres, dažādu materiālu cepures, mežsaimnieku komplekts, balaklavas, aizsargcepures ar nagu un citi galvas aizsardzības komplekti. Acu aizsardzībai pieejami vizieri un darba aizsargbrilles ļoti plaša spektra vajadzībām. Ausu un dzirdes aizsardzībai tiek piedāvātas austiņas dažādā izpildījumā gan valkāšanai tieši uz galvas, gan stiprināšanai pie ķiveres, arī ausu aizbāžņi, tapas un ausu aizsargi.

Darba aizsardzība – drošība ir primārais

Vienlaikus ar ērtumu, ir ārkārtīgi svarīgi, lai darbiniekam viņa apģērbs sagādātu vajadzīgo drošību. Piemēram, metinātāja tērpam un apaviem ir jānodrošina aizsardzība pret karstām dzirkstelēm un krītošiem metāla gabaliem. Katrai nozarei ir sava specifika, un, atbilstoši tam, ir iegādājami visdažādākie aksesuāri, kas garantē individuālo aizsardzību: aizsargķiveres, respiratori, darba cimdi, kā arī ausu un acu aizsargi. Darba devēja pienākums ir rūpēties un nodrošināt to, lai darbinieki savu darba pienākumu pildīšanas laikā lietotu rekomendēto darba apģērbu un aprīkojumu.

Funkcijas profesionālai lietošanai

Darba apģērba ražošanai nepieciešams izmantot augstas kvalitātes materiālus, kas būtu izturīgi un vienlaicīgi ērti. Mūsu tiešsaistes veikalā jūs varat atrast darba apģērbus, kuru izgatavošanā pielietoti pat vairāku veidu tekstilmateriāli, lai nodrošinātu gan drošību, gan komfortu gan darba tērpa augstu veiktspēju attiecībā uz nodilumizturību. Darba apģērbs bieži vien ir jāapvieno ar aizsargājošām detaļām un augstas redzamības krāsām. Mūsu veikalā tiek piedāvāti modeļi, kas piemēroti gan dažādiem laika apstākļiem gan darbu veikšanai, kur svarīga ir darbinieka augsta redzamības pakāpe.

Darba apģērba izvēle

Izvēloties darba apģērbu, viss ir nopietni jāpārdomā līdz pat sīkumam. Katram konkrētā darba veicējam attiecīgajā nozarē ir savas funkcijas un, attiecīgi, prasības pret darba apģērbu. Apģērba materiāls, kabatas lineālam, zīmulim, pildspalvai vai mobilajam tālrunim, cilpas āmuram, ar rāvējslēdzēju aizveramās kabatas, papildus kabatas uz ceļgaliem, utt. – jebkuras bikses un jaku varat pielāgot jūsu darba specifiskām vajadzībām. Pārdomāti izvietojot nepieciešamās kabatas un izvēloties to izmērus un apdari, jūsu darbinieks savā jaunajā tērpā noteikti sajutīsies pārliecinātāks un drošāks, un viņa darbs kļūs produktīvāks. Izvēlēto darba apģērba modeli jums ir iespējams papildināt ar piekaramām kabatām, kuros ievietot vajadzīgos piederumus. Šim nolūkam var izmantot gan jau gatavus komplektus, gan arī sakomplektēt no pieejamo komponentu klāsta.

Ieteikumi darba apģērba kopšanai

Detalizēta informācija ar norādījumiem mazgāšanai, žāvēšanai un kopšanai parasti etiķetes veidā ir uzšūta preces iekšpusē. Kopšanas instrukcijas ir atšķirīgas atkarībā no materiāliem, kas izmantoti darba apģērba izgatavošanā, tādēļ ir svarīgi pirms mazgāšanas vienmēr pārbaudīt etiķeti! Tirdzniecības, HoReCa un veselības aprūpes darbinieku darba apģērbam ir daudz vienkāršāka kopšana un tīrīšana salīdzinot ar specializētajiem tērpiem, kam iespējami dažādi pārklājumi un specifiska apdare. Arī katrs darba kombinezons ir apgādāts ar detalizētu kopšanas instrukciju, ko jūs varat atrast vai nu iekšpusē vai piestiprinātu. Daudzkrāsainiem darba apģērbiem, apģērbiem ar kontrastējošām apdarēm, apdrukām un izšūtiem vai iespiestiem logotipiem nepieciešama īpaši uzmanīga kopšana.

Kopsavilkums

Darba apģērbs ir nepieciešams praktiski jebkurā darbības nozarē Latvijā. Ja mēģināsim nosaukt mums zināmās profesijas, mēs secināsim, ka darba apģērbs ir nepieciešams gandrīz visiem. Turklāt, bieži vien darba apģērbam nepieciešams speciāla apdare un materiāls, lai nodrošinātu izpildītāja veiktspēju. Darba apģērba galvenie piemērotības kritēriji ir drošība, funkcionalitāte, izturība un ērtums. Protams, mūsdienās arvien lielāka loma tiek atvēlēta darba apģērba dizainam, lai darbinieki savā apģērbā justos emocionāli komfortabli.

Mūsu interneta veikalā ir iespējams iegādāties darba apģērbus praktiski visām dzīves un saimnieciskās darbības nozarēm, kurās darbojas kāds no Latvijas uzņēmumiem vai privātpersonām. Jūs varat nopirkt gan darba pamatapģērbu – jakas, bikses, kreklus, apakšveļu, gan arī daudz dažādus papildaksesuārus, kas garantēs drošu un komfortablu darbu. Pircējs var izvēlēties gan plānos darba apģērbus, gan siltinātos vai pat ar īpašu pārklājumu, kas varētu pasargāt gan pret lietu, gan ķīmiski agresīvām vielām. Savam darbam jūs var nopirkt kombinezonus, vestes, šortus, cepures, cimdus, zeķes, termoveļu, respiratorus, aizsargbrilles un citus aksesuārus drošam darbam. Pārzinot sava darba specifiku, jebkurš sev iegādāsies nepieciešamo darba apģērba komplektu. Darba apģērbu jums ir iespēja papildināt ar nepieciešamo apdari un aksesuāriem. Vai tas būtu apģērbs, apavi vai kombinezons – visam ir iespējams nodrošināt papildus funkcionalitāti.

Apģērbu apdruka

Ja mūsu interneta veikalā jūs izvēlēsieties darba apģērbu, mēs nepieciešamības gadījumā jums to apdrukāsim vai uzšūsim jūsu uzņēmuma atšķirības zīmes. Turklāt, mēs spējam nodrošināt gan maketa izstrādi, gan apdruku un uzšūšanu, ja piekrītat mūsu izstrādātajam dizainam.

Biežāk uzdotie jautājumi

KAS TIEK DOMĀTS AR TERMINU “DARBA APĢĒRBS”?

Ar darba apģērbu mēs parasti saprotam tādu ietērpu, ko izmanto specifisku darbu veikšanai, piemēram, metināšanā, ceļu darbos, būvniecībā. Tajā pašā laikā tos katrs var pielāgot savu mājas darbu veikšanai.

KĀDAS IR GALVENĀS PRASĪBAS DARBA APĢĒRBAM?

Darba apģērbam jābūt izturīgam, ērtam un funkcionālam jeb veiktspējīgam – lai tas palīdzētu droši veikt konkrēto darbu.

KAS NODROŠINA DARBA APĢĒRBA ILGĀKU KALPOŠANAS LAIKU?

Darba apģērbs kalpo ilgāk, ja to ekspluatē saudzīgi un kopj atbilstoši dotajai apģērba kopšanas instrukcijai. Svarīgi ir, ka darba apģērba materiāls ir izturīgs un viegli kopjams.

CIK BIEŽI BŪTU JĀMAINA DARBA APĢĒRBS PRET JAUNU?

Darba apģērbs ir nomaināms pret jaunu, ja tam vairs nav vēlamās veiktspējas. Protams, klients var iegādāties jaunu darba apģērbu arī citu motīvu dēļ, piemēram, iepatīkas modernāka dizaina tērps.

PĒC KĀDA LAIKA PIRCĒJS SAŅEMS IEGĀDĀTO PRECI?

Preču piegādes laiks ir 1 – 10 dienas kopš apmaksas brīža. Preču pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība ir atrunāta mājas lapas sadaļā Distances līgums.

VAI PIRCĒJAM IR TIESĪBAS ATTEIKTIES NO IEGĀDĀTĀS PRECES?

Jā, 14 kalendāro dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas pircējs ir tiesīgs no preces atteikties. Atteikuma nosacījumi ir atrodami mājaslapā sadaļā Distances līgums.

Darba apģērbu vairumtirdzniecība Latgalē, Darba apģērbi Daugavpils. Darba aizsarglīdzekļi, darba apģērbi, darba puskombinezoni, darba bikses, darba jakas, darba vestes, respiratori 3M, 3M filtri, 3M maskas, darba cimdi, metinātāju cimdi, apģērbs metinātājiem, gumijas cimdi, darba apavi, aizsargķiveres, aizsargmaskas, aizsargbrilles, gumijas zābaki, eva zābaki, darba šņorzābaki, darba halāti, apģērbs apkopējām, gumijas priekšauti, medicīnas apģērbi, pavāru cepures, pavāru apģērbi, pavāru bikses, lietusmēteļi, lietus kostīmi, ziemas jakas, aizsargvestes, signālvestes, ceļu sargi, drošības troses, karabīnes, sakabes āķi, drošības jostas, termoveļa, darba kombinezoni, siltie puskombinezoni, darba cepures, vienreizējās lietošanas priekšauti, vienreizējās lietošanas halāti, vienreizējās lietošanas uzroči, siltās darba cepures, norobežojošas lentas, apģērbi mežizstrādes darbiniekiem, apģērbi ceļu būves darbiniekiem, pretkritiena aizsardzība, cūkādas cimdi, vēršādas cimdi, lateksa cimdi, nitrila cimdi, vinila cimdi, apģērbs pārtikas rūpniecībai, aizsargaustiņas, ausu aizbāžņi, kvalitatīvi darba cimdi, darba apģērbu veikals, darba apģērbu vairumtirdzniecība, logotipu izgatavošana, apģērba apdruka, specapģērbi, T-krekli, vasaras cepures, cimdi maizes cepējiem, antivibrācijas cimdi, Guide cimdi, mīkstas ādas cimdi, cepure-ķivere, darba apģērbs ziemas sezonai, Peltor austiņas, darba jostas, darba šorti, brezenta dūraiņi, formastērpi, darba sandales, darba kurpes, darba zābaki.

Darba apģērbi, Darba apģērbu tirdzniecība, Darba aizsardzības līdzekļi. Darba apģērbu ražošana. Darba apģērbi, darba apavi, darba apģērbu mazgāšana, tīrīšana, darba apģērbu remonts, darba apavu remonts, darba apģērbu šūšana, labošana, darba apģērbu marķēšana, darba apģērbu noma, īre, emblēmu izgatavošana, logo izšūšana, darba apģērbu ražošana, darba apģērbu, apavu un cimdu tirdzniecība. Tekstīliju, tekstila izstrādājumu – rūpniecisko filtru, karogu, tentu, saulessargu, mazgāšāna, tīrīšana. Darba apģērbu, apavu, cimdu u. c. aksesuāru pasūtīšana caur internetu, e-veikalu, interneta veikals, internetveikals, e veikals. Ergonomiskie paklāji, dezinfekcijas paklāji, putekļu nomācošie paklāji, baseinu paklāji, dizaina, logo paklāji, emblēmu paklāji, paklājserviss. Piegāde visā Latvijā

Darba apģērbu ražošana, tirdzniecība. Pavāru formas, pavāru cepures, priekšauti, viesmīļu apģērbi, blūzes, krekli, darba apavi, medicīnas halāti, T- krekli, darba apģērbi.

Darba apģērbi un apavi medicīnai, celtniecībai, makšķerniekiem,
medniekiem, sportam un atpūtai, pārtikas ražotājiem, apkalpojošajam personālam.
Apsardzes darbinieku forma, uniforma, specforma, kombinezoni,
darba cimdi, bikses, jakas, apģērbs pavāriem, virtuves darbiniekiem.
Ražošana, mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība.

vīriešu apģērbu apģērbi apģērbs ražošana mazumtirdzniecība vairumtirdzniecība tirdzniecība darba apģērbi darba krekli darba kreklu darba krekls t kreklu t krekli t krekls t krekliņi formas kreklu formu krekli kaklasaišu kaklasaites kaklasaite cepuru naģenes cepure cepures naģenes apakšveļa apakšveļas polo krekli krekls džemperu džemperi džemperis bikšu bikses krekli krekls kreklu kaklasaites kaklsaite kaklasaišu cepures cepure cepuru nagcepures nagcepure nagcepuru sporta krekli kreklu krekls sporta maikas maika maiku sporta bikses bikšu virskrekli virskreklu virskrekls trikotāžas trikotāža trikotāžu Firmas logo firmu emblēmas emblēma izšūšana šūšana datorizēta izšūšana Reklāmas apģērbi Reklāma uz apģērba apģērbu apģērbi Sieviešu blūzes sieviešu formas blūzes

Location

Categories