AUTO NOMA

Report Abuse

Description

Pr 00:00 – 24:00
Ot 00:00 – 24:00
Tr 00:00 – 24:00
Ce 00:00 – 24:00
Pk 00:00 – 24:00
Se 00:00 – 24:00
Sv 00:00 – 24:00

X10 RENT - tā ir auto noma, kas ir orientēta uz klientu, kuram ir svarīgs komforts un pakalpojuma kvalitāte. Mēs piedāvājam tikai jaunas mašīnas, mūsu nosacījumi ir maksimāli atvērti un saprotami, mēs tiecamies sasniegt TOP pasaules mēroga mašīnu nomas kompāniju līmeni. Mūsu pakalpojumu cena ir pieejama ikvienam.

Mūsu uzņēmums tiecas nopelnīt klientu uzticību, kā arī uzticēties klientam, tieši tādēļ mēs pievēršam lielu uzmanību katram klientam, jo vēlamies, lai klients atgriežas pie mums. Mēs piedāvājam plašāko automašīnu nomas spektru.

 

Auto Noma

Pēc veida:

 • īstermiņa noma (no 1 līdz 30 dienām)
 • ilgtermiņa noma (no 30 līdz 90 dienām)
 • pilna servisa noma (no 90 dienām)
 • transfērs
 • autovadītāja pakalpojumi

Pēc kategorijas:

 • ekonomiskās klases mašīnas
 • biznesa klases mašīnas
 • apvidus automašīnas
 • luksusa klases mašīnas
 • miniveni līdz 9 sēdvietām
 • automašīnas kāzām un citiem svētkiem

Pilna servisa noma ir transportlīdzekļa operatīvā noma korporatīviem klientiem, kur visas izmaksas, kas saistītas ar automašīnas izmantošanu, tiek iekļautas vienā un fiksētā ikmēneša maksājumā. Izmantojot šo pakalpojumu uzņēmums var brīvāk operēt ar uzņēmuma kredītportfeli, aizmirst par auto apkopēm, sezonas riepu maiņām un autoparka pārvaldību. Par to rūpēsimies mēs. Papildus tam - palīdzam izvēlēties transportlīdzekli, izskaidrosim priekšrocības attiecībā pret finanšu līzinga izmantošanu, atpirksim esošo auto, garantēsim rezerves automašīnu visos gadījumos un piedāvājam klientu atbalstu 24/7.

Mikroautobusu noma

Mikroautobusu noma ir tik pat populārs pakalpojums kā vieglo automašīnu īre. Visbiežāk mikroautobusu noma ir nepieciešama brīžos, kad ir vajadzīgs pārvest lielgabarīta mantas, vai arī kad palielāka cilvēku grupa vēlas doties tālākā ceļā, bet vieglajā automašīnā visiem vietas nepietiek. Noma ir pieejama gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Klientiem ir iespēja izvēlēties starp Peugeot, Fiat un Opel markas busiem. Fiat markas buss būs vairāk piemērots kravu pārvadāšanai, taču pārējie ir ērti pasažieru pārvadāšanai.

Mikroautobusu noma ir iespējama arī ar šoferi. Tas ir ērts risinājums reizēs, kad jāpārvācas, taču pašam savā automašīnā vietas nepietiek. Fiat Ducato ir ļoti ietilpīgs un parocīgs kravas mikroautobuss. Kravas mikroautobusu noma ir iespējama arī ilgtermiņā un nomas maksa tādos gadījumos ir veicama par mēnešiem, kas ir ērti un izdevīgi abām pusēm. Ilgtermiņa kravas mikroautobusu noma var būt izdevīga arī maziem uzņēmumiem, kuriem vēl nav sava transporta.

Mikroautobusu noma ir pieejama arī kā transfēra pakalpojums uz lidostu. Tādā veidā nebūs lieki jālauza galva par to, kā 5 cilvēku ģimeni un 10 koferus aiztransportēt līdz lidostai vai atpakaļ mājās.

Atslēgvārdi

Location

Categories