Auto noma

Auto noma Rīga, Latvija

 • Auto noma; vieglie auto
 • Limuzīnu noma
 • Autobusu, mikroautobusu noma
 • Kravu pārvadājumi: auto
 • Autotransports
 • Pasažieru pārvadājumi
 • Auto piekabes un treileri, kemperi
 • Motocikli, mopēdi un motorolleri
 • Automašīnu nomas pakalpojumus
 • Mikroautobusu nomu
 • Ilgtermiņa auto nomu
 • Auto nomu ar izpirkuma tiesībām

Autonoma “X10 RENT” piedāvā autonomā 100 dažādas klases vieglās automašīnas biznesam un atpūtai. Dažāda līmeņa klases automašīnas, sākot no ekonomiskās līdz luksusa klases auto. Hyundai, Toyota, Nissan, WV, BMW, Porche, Mercedes, Lexus un citu ražotāju auto. Papildus aprīkojumā iespējams iznomāt papildus jumta bagāžniekus, autosēdeklīšus, navigācijas ierīces. Izīrējam arī motociklus, motorlaivas, ūdensmotociklus, piekabes. Piedāvājam īstermiņa, gan ilgtermiņa nomu. Auto iespējams iznomāt arī ar šoferi, tsk. limuzīna nomu īpašiem notikumiem. Veicam auto piegādi klienta norādītā vietā Rīgā, Rīgas lidostā RIX, Rīgas apkaimē

“X10 RENT” sniedz profesionālus un uzticamus auto nomas pakalpojumus. Mūsu autoparkā ir 100 automašīnas labā tehniskā un vizuālā stāvoklī, vairākas no tām teicami nokomplektētas, lai katrs autovadītājs varētu izvēlēties savām prasībām, komfortam un cenu kategorijai atbilstošāko auto. Mēs īstenojam godīga, uzticama un uz ilgtermiņa sadarbību orientēta auto iznomātāja praksi, ko augstu vērtē mūsu pastāvīgie klienti un tūristi no ārzemēm.

Mašīnu noma, autonoma, kravas busu noma, auto noma Jelgavā, mašīnu īre, automašīnu īre, lēta auto noma, auto noma ar šoferi, car rental Jelgava, Jelgava car rental, mikroautobusu īre, ilgtermiņa auto noma, Auto noma lidostā, RIX airport, nomas auto, minivenu, minivena, mikroautobusa īre, auto noma Zemgalē, Dobelē, Olainē, rent a car Jelgava, car rental Riga airport, pasažieru mikroautobusu noma, Autonoma ar piegādi, Cheap rent, vieglo auto noma, servisa maiņas auto, auto noma, autonoma Jelgavā, mašīnu auto īre, automašīnu īre, lēta auto noma, auto noma ar šoferi, mašīnu noma, kravas busu noma, 9 vietīgu mikroautobusu noma, auto noma lidostā, servisa maiņas auto, car rental Jelgava. Jelgava car rental, auto noma, autonoma, vieglo auto noma, vieglās automašīnas noma, automašīnas noma, vieglo automašīnu noma, auto īre, mikroautobusu īre, lietotu vieglo automašīnu noma, īre, jauno vieglo automašīnu noma.

Transfēra pakalpojumi

Plānojot ceļojumu, nozīme ir katram sīkumam – arī savlaicīgai nokļūšanai lidostā, ostā, stacijā vai citā galamērķī. Lai arī daudzi šim mērķim izmanto personīgo automašīnu, tomēr dažādu iemeslu dēļ dažkārt var nākties meklēt citus risinājumus, piemēram, taksometra pakalpojumus vai  autobusus, kas ved attiecīgajā maršrutā. Tomēr līdzās šīm iespējām pastāv vēl kāds variants – transfēri. Tas nozīmē, ka brauciens tiek organizēts individuāli – ņemot vērā klienta vajadzības un vēlmes.

Šofera pakalpojumi: priekšrocības.

Grezna automašīna jūsu svinībām vai kāzām.

Neapgrūtiniet sevi ar liekam raizēm jūsu īpašajā dienā. Gluži pretēji, apvelciet sevi ar komfortu. Kas gan var būt jaukāks par personīgu šoferi ar elegantu, šiku automašīnu uz dzimšanas dienu, saviesīgu pasākumu vai kāzām!

Nepārspējams komforts

Prestižie automobiļi ar ērtiem sēdekļiem nodrošina patīkamu, relaksējošu, drošu un baudpilnu braucienu. Prestižu un luksusa automobiļu noma ir kas vairāk nekā tikai nokļūšana no vienas vietas uz citu. Tas nozīmē, ka jūsu ceļojums būs īpašs no sākuma līdz beigām. Mēs piemeklēsim prestižu auto, lai tas perfekti atbilstu jūsu tēlam un pasākumam.

Kvalificēti autovadītāji

Neatkarīgi no tā, vai rīkojat svinīgu ballīti banketu zālē, rezervējat galdiņu restorānā vai plānojat ballēties naktsklubā, jums būs nepieciešams kompetents autovadītājs. Viņš nodrošinās jūsu punktualitāti, saplānos maršrutu, nodrošinās visas nepieciešamās pieturas ceļā un būs gatavs pēkšņām izmaiņām ceļā.

Atstājiet iespaidu

Prestižs automobilis ir daļa no jūsu tēla. Šofera un augstākās klases automašīnas noma sev vai savam klientam ir lielisks žests, kas nodrošinās jūsu profesionālo tēlu. Jūsu biznesa partneri novērtēs jūsu izrādīto uzmanību un komfortu. Mēs sagaidīsim jūs vai jūsu klientus lidostā, nogādāsim viņu bagāžu, nodrošināsim komfortu ceļojuma laikā, mūsu nevainojami tīrajās automašīnās ir wifi, ūdens, tālruņa lādētāji un citas patīkamas nianses.

Auto noma kāzām

Mīlestībā un biznesā pirmais iespaids ir vissvarīgākais! Runājot par romantiku, luksusa automašīnas noma ar vai bez vadītāja jūsu kāzu dienā ir vienkārši neizbēgama!

Plānojot kāzas, darāmo darbu saraksts ir milzīgs. Neatkarīgi no tā, vai visu plānojat pats vai ar profesionāļu palīdzību, bezgalīgi organizatoriski sīkumi var novērst jūsu uzmanību no pasākuma baudīšanas.

Pareiza eleganta automašīna ir neatņemama jūsu kāzu tēla sastāvdaļa, tāpat kā jūsu šiks uzvalks un jūsu līgavas žilbinošā kleita. Kāzas un medusmēneša auto paliks jūsu atmiņā, profesionālās fotogrāfijās un video uz visiem laikiem!

Neaizmirstiet, ka tā ir jūsu diena – jums ir jāpriecājas! Ja vēlaties atbrīvoties no transportēšanās raizēm, jums būs nepieciešams pieredzējis šoferis, kurš zina, kā vadīt luksusa automašīnu. Tikai iedomājieties! Uz svinībām jūs ieradīsieties nevainojamā melnā automašīnā, kuru mēs īpaši jums izrotāsim un kuru vadīs tikpat elegants šoferis.

X10 parūpēsies par visu – mēs kopā ar floristu un dizaineri izrotāsim automašīnu, sagaidīsim jūs īstajā laikā, īstajā vietā, autovadītājs jūs gaidīs tik ilgi, cik būs nepieciešams, un apstāsies skaistās vietās, lai uzņemtu foto un video.
Transporta noma kāzām rada daudz praktisku priekšrocību, tostarp jūs varat nodrošināt savu viesu drošību un komfortu, kā arī pārliecināties, ka visi ieradīsies laicīgi. Jums nebūs jāuztraucas par to, ka kādam no ģimenes locekļiem būs jāved viesi uz svinību vietu vai jāmēģina izsaukt parasts taksometrs, kas varētu nebūt piemērots šim notikumam.

Turklāt braukt ar luksusa automašīnu ir prieks, tāpēc, ja jums patīk braukt pašam vai vēlaties aizbēgt kopā ar līgavu, X10 piedāvā arī automašīnu nomu bez šofera.

Ikdienas transfēri, biznesa, atpūtas un VIP auto pakalpojumi: tas ir vienkārši!

Ikdienas transfēra pakalpojumi

Kā vienkārši un viegli ir atrisināt darbinieku ikdienas pārvadājumu uz darbu un no darba? Ja meklējat ērtu alternatīvu vietējiem taksometru pakalpojumiem, tad premium klases auto noma ar šoferi ir īstais risinājums. Tas ir drošāk, ērtāk un komfortablāk nekā taksometrs. Premium klases auto nomas parks piedāvā jaunus, respektablu automašīnu modeļus ar vai bez vadītāja, kas paredzēti braucieniem no lidostas un uz lidostu, no darba un tikšanās, kā arī pa visu pilsētu. Šādas automašīnas vadītājs ir ļoti pieredzējis, īpaši apmācīts darbam ar klientiem, elegants un pieklājīgs.

X10 autoparks sastāv no biznesa klases automašīnām un reprezentatīviem miniveniem. Turklāt cenu politika ir pietiekami elastīga, lai piedāvātu klientiem efektīvus un izdevīgus transporta risinājumus ar diennakts klientu atbalstu. Tas ir īpaši noderīgi, ja jums ir nepieciešams nodrošināt transportu saviem kolēģiem vai darbiniekiem ilgākā laika posmā. Vien ļaujiet profesionāļiem pielāgoties jūsu biznesa grafikam un ieprieciniet savus kolēģus, darbiniekus vai partnerus ar ekskluzīvu un precīzu apkalpošanu.

Transports biznesa aviācijas vajadzībām

X10 profesionālā pieredze un plašais pakalpojumu klāsts ļauj sniegt arī transporta pakalpojumus biznesa aviācijai. Pēc ilga lidojuma nav nekā patīkamāka par iekāpšanu ērtā transportlīdzeklī tieši no jūsu lidmašīnas un ērtu galamērķa sasniegšanu. Biznesa aviācijas pilotu, darbinieku un pasažieru satikšana un transportēšana.X10 klientu apkalpošanas dienests nodrošinās tieši jums pielāgotus luksusa vai biznesa klases transportēšanas risinājumus.

Attālums nav šķērslis

Daudziem klientiem, tostarp uzņēmējiem un VIP viesiem, ir jāveic lieli attālumi, taču viņi nejūtas ērti pie stūres garos braucienos. Tāpēc privātais tālsatiksmes transports ir tik populārs.
Lai brauktu lielus attālumus, nepieciešama pieredze, izturība un spēja braukt sarežģītos laika apstākļos. Lielākajai daļai cilvēku nav šādas pieredzes. Pieredzējuši un profesionāli apmācīti autovadītāji ir visdrošākie autovadītāji uz ceļa. Profesionāls autovadītājs droši aizvedīs jūs līdz galamērķim, kamēr jūs atbildēsiet uz biznesa zvaniem vai atpūtīsieties grēznas auto salonā.

Anatomiski veidoti ādas sēdekļi ļaus jums atpūsties un pagulēt, pieredzējis un laipns šoferis nodrošinās jūs ar visu nepieciešamo (lietussargi, ūdens, salvetes, lādētāji), padarot jūsu garo ceļojumu ērtu un neapgrūtinošu. Jūs varat doties jebkur – Rīga-Maskava, Rīga-Monako, tikai pasakiet!

Daudziem biznesa ceļotājiem ir neērti ceļot ar sabiedrisko gaisa transportu. Laikus nokļūt lidostā un iziet drošības pārbaudes var būt ļoti nogurdinoši. Tas nav labākais veids, kā sākt atvaļinājumu vai darījumu braucienu. Pēc ierašanās jums var būt nepieciešams arī iznomāt automašīnu vai izsaukt taksometru, lai nokļūtu vēlamajā vietā, toties mūsu šoferis aizvedīs jūs no jums ērtākās vietas tieši uz jūsu galamērķi.

VIP un diplomātiskie transfēri

X10 organizē satikšanu un transportēšanu no lidostas vai jebkur citur, pēc jūsu vēlmēm. VIP transfēru gadījumā dažkārt ir nepieciešama lidostas iestāžu un pat vietējās policijas vai diplomātiskā dienesta piekrišana, lai nodrošinātu personas drošu eskortu – mēs parūpēsimies par visiem nepieciešamajiem pasākumiem un atļaujām.

Nodrošināsim, lai jūsu transportlīdzekļi būtu labā stāvoklī un pienācīgi uzturēti. Tomēr neparedzētu apstākļu gadījumā tiks iesaistīts avārijas auto parks. Aizvietojāmā transportlīdzekļa tipa prasības nosaka tikai un vienīgi klients.

X10 profesionāli apmācītie autovadītāji ir kompetenti, draudzīgi un laipni. Tie ir cilvēki, kas atbild par klientu apkalpošanu un detalizēti pārzina drošības un konfidencialitātes prasījumus. Vajadzības gadījumā VIP šoferiem ir sniegta īpaša protokola apmācība atkarībā jebkura līmeņa slavenību, diplomātu vajadzībām.

Šis visaptverošais risinājums, kas uzreiz artrisinās visas jūsu rūpes par biznesa transferiem!

Pilna servisa noma ir transportlīdzekļa operatīvā noma korporatīviem klientiem, kur visas izmaksas, kas saistītas ar automašīnas izmantošanu, tiek iekļautas vienā un fiksētā ikmēneša maksājumā. Izmantojot šo pakalpojumu uzņēmums var brīvāk operēt ar uzņēmuma kredītportfeli, aizmirst par auto apkopēm, sezonas riepu maiņām un autoparka pārvaldību. Par to rūpēsimies mēs. Papildus tam – palīdzam izvēlēties transportlīdzekli, izskaidrosim priekšrocības attiecībā pret finanšu līzinga izmantošanu, atpirksim esošo auto, garantēsim rezerves automašīnu visos gadījumos un piedāvājam klientu atbalstu 24/7.

Pilna servisa auto nomas priekšrocības.

Pilna servisa auto nomas priekšrocības.

Auto nomas pakalpojumi kļūst arvien populārāki vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, īrēta automašīna nodrošina ērtāku pārvietošanos pa pilsētu, dažādu nelielu kravu pārvadāšanu (piemēram, ja īrējat mikroautobusu), kā arī ir lieliski piemērota dažādiem ģimenes vai biznesa braucieniem, un gadījumos kad jūsu automašīna nav pieejama.

Automašīnas noma ļauj jums izvairīties no problēmām, kas saistītas ar automašīnas apkopi. Nav nepieciešams remonts un apkope. Izvēloties uzticamu un profesionālu auto nomas uzņēmumu, klients saņem tīru un drošu automašīnu, kas pilnībā atbilst patērētāju kritērijiem, pat COVID 19 pandēmijas laikā.

Iespēja izvēlēties luksusa vai prestižu automašīnu daudziem autovadītājiem ir liela priekšrocība. Auto nomas uzņēmumi bieži piedāvā dažādu marku un klašu automašīnas, lai jūs varētu izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko transportlīdzekli. Praktisks automobilis ir vispiemērotākais ģimenes brīvdienām vai lietišķai tikšanās reizei, savukārt reprezentabls automobilis ir vispiemērotākais īpašam pasākumam vai filmēšanai.

Pateicoties interneta tehnoloģijām, auto noma tagad ir īpaši vienkārša un pieejama gandrīz ikvienam. Pieredzējuši auto nomas uzņēmumi piedāvā diennakts klientu atbalstu. Jūs varat rezervēt automašīnu savā viedtālrunī vai datorā, izvēloties vēlamo transportlīdzekli no elektroniskā kataloga, norādot jums piemērotus datumus un auto saņemšanas vietu, un to visu droši, droši un ātri.

Automašīnas noma bez stresa. Ar ko sākt?

Atslēgvārdi

+371 27255552 INFO@8887.LV

Share this article:
Previous Post: Pārvākšanās serviss

May 29, 2023 - In News

Related Posts